Polski producent belownic i kompaktorów

Polski producent belownic i kompaktorów.

Belownica VB53 do kartonu i folii (kostka około 50 kg). Kompaktor do pojemników na śmieci 1100 litrów VC1100. W ofercie mamy również półautomatyczne poziome belownice do puszek HCAB500 i dużych ilości kartonu i folii HSAB400. Wszystkie pod nową marką ecobalers.

W tym momencie rozwijamy nasz park maszyn i dział B+R (badania + rozwój), budujemy kolejne hale produkcyjne. Będziemy w stanie dopasować się do indywidualnych wymagań.

Jako polski producent belownic i kompaktorów dbamy o nasze stany magazynowe. Gwarantujemy szybki czas dostawy naszych najpopularniejszych produktów.

Dodatkowo jesteśmy również przedstawicielem uznanych w Europie i na świecie włoskich rozdrabniaczy i automatycznych belownic XT PACK.

Zapraszamy do współpracy firmy z branży „eco”, zaopatrujące sieci sklepów w urządzenia i maszyny, zakłady produkcyjne. Jesteśmy zainteresowani sprzedażą na Waszych lokalnych rynkach.

W najbliższym czasie możecie nas spotkać na europejskich targach IFAT w Monachium, EURO SHOP w Dusseldorf, RWM w Birmingham czy SIRHA w Budapeszcie.

Skip to content