Prasa do folii i kartonu VB100

Przedstawiamy belownicę VB100. Prasa do folii i kartonu.

Prasa do folii i kartonu – belownica Ecobalers VB100 to rezultat naszej nieustającej pasji do optymalizacji, utrzymania prostoty i zarazem funkcjonalności urządzenia. Została zaprojektowana tak, aby móc belować folię do wagi kostki aż 120 kg. Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w ochronę środowiska. Myuślimy o zrównoważonym rozwoju, minimalizując zużycie energii i redukując ilość odpadów.

Jakie ma zalety VB100?

Szeroki otwór wrzutowy pozwala na wygodną i ergonomiczną pracę ale i też uzyskanie wymiaru kostki pozwalający na ułożenie dwóch obok siebie na palecie euro. 

Prasa do folii VB100 ma kompaktową budowę. Jej wysokość to zaledwie 215 cm. Dzięki temu da się ustawić w niewysokich pomieszczeniach. Dzięki tej wysokości można ją również przewozić za pomocą usług kurierskich. 

Intuicyjny panel sterowania oraz ergonomiczny design sprawiają, że obsługa belownicy staje się prostsza niż kiedykolwiek wcześniej. Minimalny nakład pracy, maksymalna wydajność.

Już nie musisz obawiać się wiązania beli. Zaprojektowaliśmy system tak, żeby pracowało się wygodnie i powtarzalnie. W zależności od miejsca w którym będzie ustawiona belownica, możemy zamontować taśmy z przodu, od frontu jak i z tyłu. 

Zastosowanie:

Belownica Ecobalers znajduje szerokie zastosowanie w różnych branżach, w tym w recyklingu, przemyśle spożywczym, magazynowaniu i wielu innych. Jej wszechstronność sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla firm dążących do efektywności i zrównoważonego rozwoju.

12 ton nacisku daje szersze możliwości w stosunku do podstawowych modeli dostępnych na rynku. 

Dlaczego warto wybrać ten model?

Jest efektem wieloletniego doświadczenia i naszej pracy jako lidera na rynku posiadającego tysiące zadowolonych klientów. W 100% odpowiada oczekiwaniom użytkowników. Patrząc na bezawaryjność poprzednich modeli możemy śmiało powiedzieć, że przysłuży się Wam na długie lata. 

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i znaleźć idealne rozwiązanie dla Twojej firmy.

Skip to content